Lekarze Specjalista USG

Jolanta Dziurko

Stomatolog, USG

Zabrzeg

Kompetentna, rzeczowa, delikatna. Zawsze pomoże.Za pomoc kobiecie w ciąży w czasie długiego weekendu majowego nie wzięła ani grosza. Ząb oczywiście wyleczony.

prof. dr hab. n. med. Andrzej Wysokiński

Kardiolog, USG

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Profesor znakomicie tłumaczy, słucha, informuje o dalszym leczeniu,wizyta przeprowadzona na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona, godny polecenia.

dr Jarosław Politowicz

Radiolog, USG

Gabinet USG - dr Jarosław Politowicz
62-400 Żelazków

Polecam dr. Politowicza bardzo miły człowiek podczas badania wszystko dokładnie opowiada naprawdę polecam.

dr Rafał Purpurowicz

USG, Urolog

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Mialam.okazje sptkac dr Purpurowicza w Tomaszowskim szpitalu na pododdziale urologi .Super indywidualne podejscie do pacjena .Goraco polecam.
Kopetentny i fachowy lekarz.Posiada bardzo dobre rozeznanie w swoim zawodzie ,jestem bardzo zadowolony z jego czytelnych i celujących opisów zdjęć rentgenoewskich.
Opinia dodana przez: Stan

lekarz Elżbieta Strzegiecka-Kulesza

Ginekolog położnik, USG

Rolna 3
62-800 Kalisz

Bardzo wspaniały lekarz ginekolog z powołania. Nie kieruje się jedynie środkami finansowymi a dobrem pacjentek.Dzięki niej utrzymałam zagrożoną ciążę. O takim lekarzu można się wypowiadać w samych superlatywach.Polecam-Agnieszka.

Mariusz Adamkiewicz

Radiolog, USG

Szpital Powiatowy w Radomsku
Radomsko

Bardzo dobry lekarz. Skromny i sympatyczny. Do tego naprawdę zna się na swojej robocie. I szybko można się do niego dostać. Pracuje rzetelnie.

dr n. med. Małgorzata Kostrzewa

USG ortopedyczne

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Jest uprzejma, potrafi wytłumaczyć co jest nie tak i jaka będzie najlepsza metoda leczenia i co najważniejsze potrafi pomóc. Polecam tego lekarza, bo bardzo mi pomógł.

dr n. med. Marek Kozarzewski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Klinika Gameta
Łódź

ŚWIETNY LEKARZ,BIJE OD NIEGO SPOKÓJ I PROFESJONALIZM,ŚWIETNIE PRZEPROWADZA USG OPISUJĄC WSZYSTKO DOKŁADNIE,BYŁAM U DOKTORA PIERWSZY RAZ I JESTEM ZACHWYCONA!DOTĄD NIE BYŁAM U LEPSZEGO LEKARZA-WSZYSTKIEGO DOBREGO DOKTORZE...
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Endokrynolog
                                       lek. med. Magdalena Jagiełło

lek. med. Magdalena Jagiełło

Endokrynolog, USG

Warszawa

Jestem pod opieką Pani doktor od kilku lat. Zawsze bez najmniejszego problemu zleca wszystkie badania i pomaga mi w opanowaniu mojej choroby, uśmiechnięta i pełna optymizmu. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Paweł Radłowski

USG

RevitaMed
Wolności 480
Zabrze

Bardzo miłe i fachowe podejście do pacjentów. Rozmowa i badanie usg rozwiało wiele moich wątpliwości. Polecam

lekarz Hanna Konopińska

EKG, Internista

Grota-Roweckiego 8
61-695 Poznań

Bardzo dobry internista, polecam na przyszłość.

lekarz Hanna Studenna

USG

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

godna polecenia każdego pacjenta traktuje indywidualnie, nastawia pozytywnie nawet przy gorszych wynikach badań

lekarz Teresa Wojcik

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
Hetmańska 120
35-078 Rzeszów

Pani doktor pomimo moich wielkich obaw okazała się świetną kobietą i doskonałym lekarzem. Miła atmosfera i rzetelne informacje przeplatane luźną pogawędką sprawiły, że czułam się swobodnie, cały stres odpłynął, a w dodatku wyszłam w pełni poinformowana. Po poprzednich przykrych doświadczeniach z ginekologami teraz już wiem gdzie mogę bezpiecznie udać się po poradę.

dr n. med. Piotr Jaśkowski

Nefrolog, Internista

Lekarz, który od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie, ma czas dla pacjenta, interesuje się nim. To sprawia, że chory czuje się "zaopiekowany". Ważna jest też wysoka kultura tego lekarza, uprzejmość dla każdego. Na pewno godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ireneusz

lekarz Marcin Huwer

Lekarz rodzinny, USG

Katowicka 11
Świętochłowice

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: sylwia84

lekarz Piotr Skrzyński

Pediatra, Radiolog

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101
30-376 Kraków

Świetnie zdiagnozował dzieci: jedno już po operacji, drugie z pomocą Pana doktora udało się szybko wyleczyć. Dziękuję i POLECAM

dr Berta Kowalska

Ortopeda, USG ortopedyczne

INTERMED
Ul. Rydlówka 44 Kraków
30-363 Kraków

Bezbłędna w rozpoznawaniu schorzeń ortopedycznych używając USG. Od 15 lat miałem problem z kolanami. Zażywałem VIOX, Celebrex, Mobic, aby uśmierzyć ból. Kilka artroskopii w USA i Polsce. Po wizycie u dr. Kowalskiej i rozpoczęciu, zalecanej przez nią, kuracji z czynnikiem wzrostu + Jonex, ból całkowicie ustąpił i zwiększyła się mobilność moich kolan. Nareszcie mogę wstać i siąść bezboleśnie.
Opinia dodana przez: WK50

lekarz Lidia Dymalska-Kubasik

Endokrynolog, USG

ulica Miedzińskiego 6 C/10
63-900 Rawicz

Od 13 lat leczę się u p.Doktor i żadnych zastrzeżeń jestem bardzo zadowolona .Konktretna ,fachowo wszystko tłumaczy i oczywiście bardzo uprzejma z miłą chęcią wchodzi się do gabinetu.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Jan Hantke

Ginekolog położnik, USG

Prywatny Gabinet Lekarski
Konopnickiej 11 m. 1
60-771 Poznań

Wspaniały, kompetenty lekarz z którego usług korzystam już 29 lat - i to jest chyba najlepsza rekomendacja,że przez tyle lat nie zmieniłam lekarza. Duża wiedza, praktyka i właściwe podejście do pacjenta. Alicja